Skupiny

Skupina P

FIT Nyati ya maji PraSátka Cihla Body Skóre
FIT X 10:1 6:12 14:7 2 30:20
Nyati ya maji 1:10 X 3:13 3:10 0 7:33
PraSátka 12:6 13:3 X 12:9 3 37:18
Cihla 7:14 10:3 9:12 X 1 26:29

Skupina A

Sunset Frisbee Žraloci Sobín Kopretinky FUJ Body Skóre
Sunset Frisbee X 15:9 14:2 8:14 2 37:25
Žraloci Sobín 9:15 X 13:7 8:13 1 30:35
Kopretinky 2:14 7:13 X 6:11 0 15:38
FUJ 14:8 13:8 11:6 X 3 38:22

Skupina L

Dream Team B Mamas & Papas Prague Devils Tlakový srnec Body Skóre
Dream Team B X 10:6 8:10 10:0 2 28:16
Mamas & Papas 6:10 X 11:7 10:0 2 27:17
Prague Devils 10:8 7:11 X 10:0 2 27:19
Tlakový srnec 0:10 0:10 0:10 X 0 0:30

Skupina UF

Stromasky Poletíme! Droppler Five Ventropie Body Skóre
Stromasky X 12:10 13:5 13:1 3 38:16
Poletíme! 10:12 X 10:3 10:5 2 30:20
Droppler Five 5:13 3:10 X 4:12 0 12:35
Ventropie 1:13 5:10 12:4 X 1 18:27

Zápasy

P   1. 4. - 3. 5.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
24.4. - 18:00 Psí louka FIT Nyati ya maji 10:1
17.4. - 18:00 Psí louka FIT PraSátka 6:12
10.4. - 18:00 Psí louka FIT Cihla 14:7
10.4. - 18:00 Psí louka Nyati ya maji PraSátka 3:13
6.5. - 18:00 Psí louka Nyati ya maji Cihla 3:10
1.5. - 18:00 PraSátka Cihla 12:9

A   1. 4. - 3. 5.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
11.4. - 18:30 Psí louka Sunset Frisbee Žraloci Sobín 15:9
4.4. - 18:00 Psí louka Sunset Frisbee Kopretinky 14:2
25.4. - 18:30 Psí louka Sunset Frisbee FUJ 8:14
24.4. - 18:00 Psí louka Žraloci Sobín Kopretinky 13:7
9.4. - 17:30 Psí louka Žraloci Sobín FUJ 8:13
6.5. - 18:00 Psí louka Kopretinky FUJ 6:11

L   1. 4. - 3. 5.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
10.4. - 18:00 Ladronka Dream Team B Mamas & Papas 10:6
18.4. - 19:00 Psí louka Dream Team B Prague Devils 8:10
Dream Team B Tlakový srnec 10:0
25.4. - 18:00 Ladronka Mamas & Papas Prague Devils 11:7
Mamas & Papas Tlakový srnec 10:0
Prague Devils Tlakový srnec 10:0

UF   1. 4. - 3. 5.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
9.4. - 18:30 Psí louka Stromasky Poletíme! 12:10
16.4. - 18:00 Psí louka Stromasky Droppler Five 13:5
23.4. - 18:30 Psí louka Stromasky Ventropie 13:1
9.4. - 17:30 Psí louka Poletíme! Droppler Five 10:3
23.4. - 17:30 Psí louka Poletíme! Ventropie 10:5
2.5. - 17:00 Psí louka Droppler Five Ventropie 4:12

Osmifinále   6. 5. - 17. 5.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
OS1 8.5. - 18:00 PraSátka Droppler Five 10:7
OS2 16.5. - 18:00 Psí louka FIT Ventropie 16:8
OS3 14.5. - 18:00 Psí louka Cihla Poletíme! 4:15
OS4 21.5. - 12:00 Nyati ya maji Stromasky 0:10
OS5 6.5. - 00:00 FUJ Tlakový srnec 10:0
OS6 16.5. - 18:30 Psí louka Sunset Frisbee Prague Devils 16:7
OS7 8.5. - 18:00 Žraloci Sobín Mamas & Papas 4:11
OS8 15.5. - 18:30 Psí louka Kopretinky Dream Team B 2:12

Čtvrtfinále-TOP 8   20. 5. - 31. 5.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
TČ1 29.5. - 18:00 Ladronka PraSátka Mamas & Papas 10:8
TČ2 30.5. - 18:30 Psí louka FIT Dream Team B 12:11
TČ3 20.5. - 18:00 Psí louka Poletíme! FUJ 11:7
TČ4 22.5. - 18:30 Psí louka Stromasky Sunset Frisbee 7:14

Čtvrtfinále-BOTTOM 8   20. 5. - 31. 5.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
BČ1 29.5. - 17:30 Psí louka Droppler Five Žraloci Sobín 8:6
BČ2 22.5. - 18:00 Psí louka Ventropie Kopretinky 12:4
BČ3 20.5. - 00:00 Cihla Tlakový srnec 10:0
BČ4 28.5. - 18:00 Psí louka Nyati ya maji Prague Devils 3:16

Semifinále-TOP 8   3. 6. - 14. 6.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
TS1 13.6. - 18:30 Psí louka PraSátka Sunset Frisbee 5:19
TS2 11.6. - 18:00 Psí louka FIT Poletíme! 7:8
TS3 11.6. - 18:00 Psí louka Mamas & Papas Stromasky 11:7
TS4 11.6. - 18:00 Psí louka Dream Team B FUJ 12:5

Semifinále-BOTTOM 8   3. 6. - 14. 6.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
BS1 11.6. - 18:00 Psí louka Droppler Five Prague Devils 8:11
BS2 19.6. - 18:30 Psí louka Ventropie Cihla
BS3 13.6. - 18:00 Psí louka Žraloci Sobín Nyati ya maji 14:6
BS4 3.6. - 00:00 Kopretinky Tlakový srnec 10:0

Finále-TOP 8   17. 6. - 28. 6.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
o 1. místo 20.6. - 19:00 Kavčí hory Sunset Frisbee Poletíme!
o 3. místo 20.6. - 19:00 Kavčí hory PraSátka FIT
o 5. místo 20.6. - 19:00 Kavčí hory Mamas & Papas Dream Team B
o 7. místo Stromasky FUJ

Finále-BOTTOM 8   17. 6. - 28. 6.

ČasMísto Tým 1Tým 2Výsledek
o 9. místo Prague Devils wBS2
o 11. místo Droppler Five lBS2
o 13. místo Žraloci Sobín Kopretinky
o 15. místo 16.6. - 12:00 Nyati ya maji Tlakový srnec 10:0

Další kola

Rozpis pro další kola bude zveřejněn v následujících týdnech.

Podrobný popis herního systému je v sekci Pravidla